Také se vám to už stalo? Objednáte na poslední chvíli dárky na eshopu, ale nestihnou dorazit včas.

Je to pochopitelné. V hektickém období před vánočními svátky jedou eshopy i přepravci na 150% a nákup na poslední chvíli nemusí znamenat jistotu, že zboží obdržíte včas. A přestože eshop stihne zásilku expedovat hned, kvůli vytíženým dopravcům se stává, že se kvůli nedostatečným kapacitám zaseknou vaše dárky na depu.

Proto jsme pro vás připravili několik tipů, které vám pomůžou získat dárky včas.

1. Nakupujte s předstihem

Nenechávejte nákup na poslední chvíli. Nikdy pak nemáte jistotu, že zásilka k vám včas dorazí. I když vám odešleme zboží hned, problém může nastat u kurýra. Proto doporučujeme provést online nákup alespoň 14 dní před Vánoci.

2. Kupujte jen skladové zboží

Objednávejte jen zboží, které je skladem. Máte tím jistotu, že takové zásilky odcházejí zpravidla do 24 hodin. Jestli chcete v rámci jedné objednávky i zboží, které je teprve na cestě od dodavatele, proveďte raději zvlášť dvě objednávky – na skladové a neskladové zboží.

3. Nevyplňujte poznámky

Pokud to není nezbytné, nevyplňujte během objednávání žádné poznámky. Zpracování objednávek na straně eshopu probíhá většinou automaticky. Každá poznámka je ale zárukou toho, že si ji někdo musí na vlastní oči přečíst a objednávku vyřídit ručně. Což znamená další zdržení.

4. Neplaťte převodem

Využívejte platbu online kartou nebo plaťe na dobírku u řidiče. V žádném případě nevyužívejte platbu předem na účet, která trvá 1-2 dny, což je těsně před svátky dlouhá doba.

5. Pořiďte dárkový poukaz

Pokud víte, že zásilka do Vánoc nestihne dorazit, pořiďte na Vánoce dárkový poukaz. Můžeme vám jej poslat na email a doma si jej vytisknete. Stihnete tak obstarat dárek na poslední chvíli a obdarovaný si jej může sám vybrat.

Dárek pro vás

Chcete-li svým bližním na Vánoce darovat židli, máme pro vás dobrou zprávu. K Vánocům od nás dostanete slevu. Stačí zadat následující slevové kódy:

Sleva 150 Kč při nákupu nad 8000 Kč

SVETZIDLI150

Sleva 50 Kč při nákupu nad 3000 Kč

SVETZIDLI50