Než se dostanete k obsahu webu, dovolíme si zdržet vás krátkým seznámením naší společnosti.

Na trhu kancelářského nábytku se pohybujeme už od roku 1995. V té době jsme poskytovali vybavení interiérů a židle byly jen okrajovou částí našeho portofolia. Pak jsme si ale uvědomili, že bude lepší se na ně více zaměřit, abychom mohli poskytovat lepší služby.

Od té doby jsme nabyli spoustu zkušeností i přešlapů, zažili několik stěhování, přibírali zaměstnance a otevírali nové prodejny v Česku i na Slovensku.

Nyní se v tomto oboru nesnažíme být jen největším hráčem, ale nejlepším hráčem. To určitě nepůjde bez píle a špičkové práce. Proto se snažíme přetavit nabyté zkušenosti ve kvalitní služby. A také proto jsme spustili tento informační web.

Proč jsme tady pro vás?

Našim cílem je, aby každý zákazník dostal to, co opravdu potřebuje. Ne každý si totiž může dovolit dražší modely židlí. Stejně tak není pro každého vhodné jezdit kvůli vyzkoušení židle daleko na naše showroomy. Rádi vám tak nabídneme to nejlepší, co je ve vašich možnostech i v online prostoru.

Současně chceme poskytovat nadstandardní služby v informovanosti zákazníků. To se netýká jen technických a srovnávacích informací, které pomáhají při výběru zboží. Klademe důraz i na osvětu o ergonomii, zdravém sezení a efektivní práci v kanceláři.

Naše stručná historie

Na časové ose vám přiblížíme některé důležité milníky naší společnosti:

1995

Založení společnosti MERCURY STAR s.r.o., která poskytovala vybavení interiérů.

2005

Spuštění eshopu Kancelarskezidle.com.

2009

V Číně spuštěna výroba vlastní značky žídlí Mercury.

2012

Získání výhradního zastoupení značky herních židlí DXRACER pro ČR a SR..

2013-2019

Otevírání nových prodejen se showroomy. Postupně v Ostravě, Praze, Bratislavě a Brně.

2021

Spuštění informačního portálu Svět židlí.

Napište nám