Novinky ze světa židlí - podzim 2021

Asi jste zaregistrovali, že se v poslední době zhoršily námořní kapacity při dovozu zboží ze zahraničí. Dodávky zboží se zpomalují v řádu měsíců a ceny se zvyšují. Na trhu židlí v Česku a na Slovensku tak panuje nedostatek zboží.

Dobrá zpráva ale je, že se nám podařilo zajistit dostatek zboží a uvést na trh i nové kousky. Brzy se proto můžete těšit, až je ve Světě židlí vyzkoušíme a zhodnotíme. Níže uvádíme několik novinek, kterým byste měli věnovat pozornost.

Nové série DXRACER

Prvním přírůstkem je několik nových sérií herních židlí DXRACER. Některé modely nahrazují ty starší, jiné jsou úplnou novinkou.

  • Air – nový druh konstrukce s prodyšnou síťovinou
  • Gamer – nahrazuje sérii Racing
  • Player – nahrazuje sérii Formula

Herní židle MRacer

V levnější kategorii herních židlí pak přibývá novinka MRacer. Za příznivou cenu bude dostupná v látkovém i koženkovém provedení, v mnoha barevných variantách.

Aries a Gemini

Mezi novinkami najdete také židle Aries JNS-701 a Gemini JNS-526. Jedná se o ergonomické židle do kanceláře. Konstrukce je potažená prodyšnou síťovinou a područky i podhlavník lze přizpůsobit.

Alberta a Prezma

Rodinu nejlevnější třídy židlí do domácnosti typu Prezident doplnily židle Alberta. Kromě mesh síťoviny, na kterou jsme u tohoto typu zvyklí, je nově k mání také v látce. V prodeji je více barevných variant.

Brzy také přibude novinka Prezma, která je kombinací populárních židlí Prezident a Marika.