V tomto článku si představíme některé nové modely, které se čertvě dostaly na trh. Od začátku roku 2023 si tak můžete pořídit následující židle:

Breeze

První novinkou jsou kancelářské židle Breeze. Disponují prodyšným opěrákem ze síťoviny, podhlavníkem, synchronní mechanikou a kovovým křížem.

Kancelářská židle Breeze

Luna JNS-101A

Hledáte-li kvalitní židli do kanceláře, pak oceníte novou ergonomickou židli Luna. S pokročilým ovládáním, vysokým komfortem a zárukou 60 měsíců nešlápnete vedle.

Židle Luna
KAncelářská židle Luna

Fish 2

Jako další přibyla novinka Fish 2, která je faceliftem původní série Fish Bones. Může se pochlubit pružnými lamelami na opěráku, synchronní mechanikou a kovovým křížem.

Kancelářská židle Fish 2

Terra JNS-JNS-103A

Posledním modelem mezi novinkami je kancelářská židle Terra. Opět zde najdete 60-měsíční záruku, synchronní mechaniku a pohodlné sezení na prodyšných materiálech.

Židle Terra
Kancelářská židle Terra

Fish Bones – nové odstíny

Tyto kancelářské židle u nás nejsou žádnou novinkou. Zákazníci si je oblíbili pro své pohodlí i originální design. Proto jim nově přinášíme barevnou verzi a verzi s čakrovými barvami. Obě samozřejmě s podhlavníkem.

Kancelářská židle Fish Bones s PDH čakrový
Kancelářská židle Fish Bones s PDH barevný

Sleva na závěr

Nezapomeňte, že u nás můžete využít následující slevové kupony při nákupu na eshopu kancelarskezidle.cz. Klikněte na kód, který chcete využít, a automaticky se zkopíruje.

Sleva 150 Kč při nákupu nad 8000 Kč

SVETZIDLI150

Sleva 50 Kč při nákupu nad 3000 Kč

SVETZIDLI50